ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ДБР отримало ухвалу про доступ до речей і документів Суспільного

06.12.2021, 09:57
Фото – НСТУ
Фото – НСТУ

Державне бюро розслідувань скерувало 3 грудня Суспільному мовнику на виконання ухвалу слідчого судді Печерського суду м. Києва про тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні.

Про це повідомляється на корпоративному сайті Суспільного.

“Суспільне підкреслює, що компанії нічого приховувати. Вся діяльність мовника відбувається згідно із законодавством, АТ “НСТУ” систематично відкрито звітує про свою діяльність, щороку проводить зовнішній аудит, постійні внутрішні перевірки”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією Суспільного, доступ до речей і документів слідчий просить надати в максимально стислі строки, щоб забезпечити дотримання розумних строків та ефективного проведення досудового розслідування. 

Своєю чергою Суспільний мовник зазначає, що готовий сприяти слідству та очікує на об’єктивне, всебічне й законне розслідування з боку правоохоронних органів. 

“Разом з тим важливо, щоб розслідування відбувалося прозоро та не мало ознак будь-якого тиску на компанію. Команда Суспільного мовника сподівається на конструктивну роботу слідчих, аби термінове надання надвеликого обсягу речей і документів не паралізувало роботу телерадіокомпанії у відповідальний період напрацювання планів на наступний рік та підготовки звітів нинішнього  року”, – зазначило Суспільне.

Голова правління Суспільного Микола Чернотицький пояснив, що кримінальне провадження стосується щодо можливих зловживань службовим становищем під час проведення закупівель у період 2017-2019 років.

“Кримінальне щодо можливих зловживань службовим становищем під час проведення закупівель у період 2017-2019 років, всупереч Закону України “Про публічні закупівлі”, що могло призвести до тяжких наслідків, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст 364 КК України”, – зазначив “Детектору медіа” голова правління Суспільного Микола Чернотицький.

Як повідомляв ІМІ, 30 серпня 2019 року Державне бюро розслідувань у супроводі співробітників Служби безпеки України провело обшуки в Національній суспільній телерадіокомпанії України та вдома в кількох її співробітників.

ДБР повідомило, що провело слідчі дії в приміщенні ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” в межах досудового розслідування кримінального провадження щодо можливих протиправних дій службових осіб ПАТ “НСТУ”, а саме зловживання службовим становищем для одержання неправомірної вигоди для себе чи інших фізичних або юридичних осіб.

30 серпня адвокат Зураба Аласанії Андрій Гук повідомив, що слідчі Державного бюро розслідувань завершили обшук у помешканні Аласанії та вилучили копії документів, що стосуються діяльності ПАТ “НСТУ”.

ДБР зареєструвало справу про зловживання службовим становищем, у межах якої перевіряється, чи був фіктивним договір постачання обладнання для ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” на суму 15 млн грн.

30 серпня 2019 року в Національній суспільній телерадіокомпанії України розповіли, що в ухвалі Печерського районного суду міста Києва від 1 серпня строком дії 30 днів, яка була надана як підстава для проведення обшуків, повідомляється про три факти, які між собою не пов’язані.

Liked the article?
Help us be even more cool!