ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Білоруський опозиційний ресурс TUT.BY видалив публікації за півтора року через тиск влади

29.06.2021, 11:09
Фото: Ольга Шукайло, TUT.BY
Фото: Ольга Шукайло, TUT.BY

Заблокований у Білорусі найбільший опозиційний ресурс TUT.BY видалив публікації за останні півтора року із сайту та із соціальних мереж через тиск влади. Про це журналісти повідомили в Telegram, передає Ліга.нет.

"Читачі багато запитують, куди зникли публікації за 2020-й і перші пів року 2021-го. Ми видалили публікації через справу про "екстремізм" наших соцмереж і сайту. Ми зробили це для безпеки наших читачів і співробітників", – йдеться в заяві.

Редакція підкреслила, що акаунти залишаються під контролем команди.

Як повідомляв ІМІ, 18 травня Міністерство інформації Білорусі обмежило доступ до інтернет-ресурсів TUT.BY. 

Того ж дня портал TUT.BY повідомив, що до його офісу прийшли співробітники департаменту фінансових розслідувань Комітету державного контролю. Також силовики прийшли до кількох редакторів, зокрема до головної редакторки порталу Марини Золотової. 

Департамент фінансових розслідувань Комітету державного контролю порушив щодо посадових осіб ТОВ “ТУТ БАЙ МЕДІА” (портал TUT.BY) кримінальну справу про ухилення від сплати податків в особливо великому розмірі. Справу порушено за ч. 2 ст. 243 КК (ухилення від сплати сум податків, зборів в особливо великому розмірі). Затримано 15 осіб.

З 19 січня 2021 року TUT.BY втратив статус ЗМІ.

Із грудня 2020 року Економічний суд Мінська ухвалив рішення про позбавлення порталу TUT.BY статусу засобу масової інформації. Зі свого боку портал подав апеляційну скаргу на рішення Економічного суду Мінська.

29 вересня 2020 року Міністерство інформації Білорусі позбавило на три місяці з 1 жовтня видання TUT.BY статусу засобу масової інформації.

18 вересня 2020 року міністерство звернулося до суду з позовом про припинення випуску видання TUT.BY.

 
Liked the article?
Help us be even more cool!