ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Автобус з іноземними журналістами зламався на шляху з Херсона до Миколаєва

15.11.2022, 10:45
Фото – irt.pl.ua
Фото – irt.pl.ua

Один з автобусів, на яких перевозили журналістів у межах престуру до Херсона 14 листопада, зламався на зворотному шляху. У цьому автобусі перебували іноземні журналісти. Про це повідомляє представниця ІМІ в Миколаївській області.

Як розповіли представниці ІМІ журналісти з Миколаєва, які перебували в одному з інших автобусів, що рухалися в колоні, через поломку всі автобуси вимушені були зупинитися та чекати близько 30 хвилин.

“Так, чекали, ми в колоні їхали. Але потім, коли стало зрозуміло, що це надовго, ми поїхали. Ті, хто міг. Позабирали із собою, хто вмістився”, – розповів головний редактор миколаївського видання “Свідок.Інфо” Андрій Прокопенко.

В результаті, не дочекавшись усунення несправності, деякі журналісти поїхали на попутках, решта пересіла до інших автобусів.

Нагадаємо, на 16 листопада організовано ще один престур до деокупованого Херсона, виїзд із Миколаєва.

Низці представників ЗМІ після їхньої роботи у звільненому Херсоні в Міноборони скасували дозвіл на роботу, а їхні прескарти визнали нечинними. Зокрема, позбавили акредитації журналістів hromadske Анастасію Станко та Миколу Пастика, CNN та SkyNews. Окрім них, у Херсоні після звільнення також працювали знімальні групи Суспільного, і в ефірі каналу "Рада" було ввімкнення з Херсона. Про позбавлення акредитації повідомили й фотокореспондент "Української правди" Дмитро Ларін та фотограф Telegraf UA Євгеній Завгородній.

У Генштабі зауважили, що наказ Головнокомандувача Збройних Сил України №73 від 03.03.2022 доводиться всім представникам ЗМІ разом з видаванням прескарт.

11 листопада, у день визволення Херсона, ОК "Південь" повідомило, що доступ представників медіа до населених пунктів, які були деокуповані в листопаді 2022 року, тимчасово обмежено.

"Звертаємо увагу, що робота в населених пунктах, які знаходяться в районі проведення бойових дій, регулюється наказом головнокомандувача ЗСУ №73 від 03.03.2022, порушення якого є підставою для позбавлення акредитації. Доступ до цих населених пунктів буде тільки після проведення силами оборони стабілізаційних заходів", – наголосили військові.

Журналісти та медійні ГО вимагають повернути відібрану через репортажі в Херсоні акредитацію.

Liked the article?
Help us be even more cool!