Доступ тимчасово обмежений: військові звернулися до ЗМІ щодо звільненої частини півдня
![Доступ тимчасово обмежений: військові звернулися до ЗМІ щодо звільненої частини півдня Фото – novynarnia.com](https://imi.org.ua/upload/news/2018/06/13/1-25_700x350.gif?v=1696597942)
Доступ представників медіа до населених пунктів, які були деокуповані в листопаді 2022 року, тимчасово обмежений.
Про це йдеться в заяві Оперативного командування "Південь".
"Звертаємо увагу, що робота в населених пунктах, які знаходяться в районі проведення бойових дій, регулюється наказом головнокомандувача ЗСУ №73 від 03.03.2022, порушення якого є підставою для позбавлення акредитації. Доступ до цих населених пунктів буде тільки після проведення силами оборони стабілізаційних заходів", – наголосили військові.
Як повідомляв ІМІ, окупований російськими військами Херсон повертається під контроль України. Натомість Головне управління розвідки закликає російських військовослужбовців здаватися в полон, що уникнути загибелі.
"У разі добровільної здачі в полон Україна гарантує вам збереження життя та безпеку. Ми дотримуємося Женевських конвенцій, гарантуємо військовополоненим харчування, медичну допомогу та можливість вашого обміну на військовослужбовців українських Збройних сил, які перебувають у полоні в Російській Федерації", – наголосили в ГУР.
11 листопада над Херсонською ОДА підняли український прапор. Відповідні фотографії з’явилися в низці телеграм-каналів.
У Херсоні з'являється мобільний інтернет, але він дуже повільний і дає можливість лише надсилати повідомлення, зателефонувати й поговорити з місцевими поки не вдається другу добу.
Help us be even more cool!