ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Журналістів hromadske позбавили акредитації через репортажі зі звільненого Херсона

14.11.2022, 10:41
Фото – Анастасія Власова / Громадське
Фото – Анастасія Власова / Громадське

Журналістів hromadske Анастасію Станко та Миколу Пастико позбавили акредитації через репортажі зі звільненого Херсона. Про це пише "Детектор медіа" з посиланням на Анастасію Станко.

У коментарі виданню представник Управління зв’язків з громадськістю ЗСУ Євген Єрін повідомив, що процес позбавлення акредитації триває, тому такі рішення можуть бути й щодо інших медіа, які працювали в Херсоні.

Як повідомляв ІМІ, низці представників ЗМІ після їхньої роботи у звільненому Херсоні в Міноборони скасували дозвіл на роботу, а їхні прескарти визнали нечинними.

У Генштабі зауважили, що наказ Головнокомандувача Збройних Сил України №73 від 03.03.2022 доводиться всім представникам ЗМІ разом з видаванням прескарт.

"Детектор медіа" з посиланням на джерела повідомляє, що дозвіл на роботу скасували щонайменше шістьом журналістам знімальних груп, зокрема CNN та SkyNews. Окрім них у Херсоні після звільнення також працювали знімальні групи Суспільного та hromadske. Також в ефірі каналу "Рада" було ввімкнення з Херсона. 

Нагадаємо, 11 листопада, у день визволення Херсона, ОК "Південь" повідомило, що доступ представників медіа до населених пунктів, які були деокуповані в листопаді 2022 року, тимчасово обмежено.

"Звертаємо увагу, що робота в населених пунктах, які знаходяться в районі проведення бойових дій, регулюється наказом головнокомандувача ЗСУ №73 від 03.03.2022, порушення якого є підставою для позбавлення акредитації. Доступ до цих населених пунктів буде тільки після проведення силами оборони стабілізаційних заходів", – наголосили військові.

Liked the article?
Help us be even more cool!