ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Аласанія повідомив, що деяких працівників НСТУ досі викликають на допити

11.10.2019, 14:30
Фото – radiosvoboda.org
Фото – radiosvoboda.org

Частину працівників ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” продовжують викликати на допити як свідків, але обшуки в головному офісі UA: Суспільне мовлення та в помешканні голови правління НСТУ Зураба Аласанії припинилися. Про це 11 жовтня сказав Зураб Аласанія на пресконференції, повідомляє Укрінформ.

“Жодних обшуків більше не проводилося, допитів мене абощо. Хоча частина наших працівників таки викликається на допити. Буквально одна людина (нещодавно була на допиті. – Ред.) як свідок. Але жодних пред’яв, підозр або чогось такого немає, так само не відбувається і додаткових запитів матеріалів. Наступна наша подія, віднесена на листопад, – це скарга мого адвоката, пов'язана з тим, що вилучили дуже багато чого: мої персональні блокноти, флешки. Є такий процесуальний шлях: запитати, якщо ці речі не арештовано судом, вони мають бути повернуті”, – зазначив Аласанія.

Водночас він зауважив, що в Суспільному досі не розуміють, що саме шукають слідчі.

“Цього не розуміє жоден адвокат, а їх три. Якщо це полювання за окремою головою, можливо персонально я комусь заважаю, то скажіть хоча б... Суспільне набагато дорожче, ніж одна голова. Але жодних таких сигналів не йде, і нічого ми зрозуміти поки не можемо”, – додав він.

Як повідомляв ІМІ, 30 серпня Державне бюро розслідувань у супроводі співробітників Служби безпеки України провело обшуки в Національній суспільній телерадіокомпанії України та вдома в кількох її співробітників.

ДБР повідомило, що провело слідчі дії в приміщенні ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” в межах досудового розслідування кримінального провадження щодо можливих протиправних дій службових осіб ПАТ “НСТУ”, а саме зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших фізичних або юридичних осіб.

30 серпня адвокат Зураба Аласанії Андрій Гук повідомив, що слідчі Державного бюро розслідувань завершили обшук у помешканні Аласанії та вилучили копії документів, що стосуються діяльності ПАТ “НСТУ”.

Державне бюро розслідувань зареєструвало справу про зловживання службовим становищем, у межах якої перевіряється, чи був фіктивним договір постачання обладнання для ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” на суму 15 млн грн.

30 серпня в Національній суспільній телерадіокомпанії України розповіли, що в ухвалі Печерського районного суду міста Києва від 1 серпня, строком дії 30 днів, яка була надана як підстава для проведення обшуків, повідомляється про три факти, які між собою не пов’язані.

Liked the article?
Help us be even more cool!