ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Зеленський відзначив орденом журналіста Fox News, який вижив після поранення в Україні

Фото – сайт Президента України
Фото – сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський відзначив орденом “За заслуги” ІІІ ступеня журналіста американського телеканалу Fox News Бенджаміна Голла, який висвітлював війну в Україні й був важко поранений 14 березня 2022 року під Києвом.

Про це повідомляється 20 листопада на сайті глави держави.

Журналіста відзначено “за визначний особистий внесок у зміцнення міждержавної співпраці, підтримку незалежності й територіальної цілісності України”.

Повідомляється, що Володимир Зеленський провів зустріч з генеральним директором Fox Corporation Лакланом Мердоком, журналістами Fox News Бенджаміном Голлом та The Sun Жеромом Старкі, які відвідали Україну.

Фото president.gov.ua

“Зараз, під час зустрічі з Бенджаміном, журналістом The Sun Жеромом Старкі, генеральним директором Fox Corporation Лакланом Мердоком, подякував їм за висвітлення української боротьби з російською агресією. Дуже важливо, щоб світ знав повну правду про те, як Росія намагається знищити нашу свободу”, – написав у себе у фейсбуці президент.

Глава держави подякував представникам медіагрупи за всебічне висвітлення української боротьби з російською агресією та за те, що розповідали про російські звірства попри ризики для себе.

Президент відзначив важливу роль світових медіа в консолідації міжнародної підтримки України й висловив співчуття всім, чиїх рідних і близьких забрала війна.

“Весь цей час журналісти, оператори, редактори, фотографи, водії – на лінії фронту. Оскільки це гібридна війна, у російських руках інформація – це також зброя. Щирі співчуття батькам і близьким тих дуже хоробрих чоловіків і жінок, які втратили свої життя, намагаючись показати, що відбувається в Україні. Зокрема, й завдяки журналістам з багатьох країн ми зараз маємо таку підтримку у світі”, – зазначив Володимир Зеленський.

Глава держави подякував Лаклану Мердоку за приїзд і наголосив, що це дуже важливий сигнал підтримки в час, коли фокус уваги світу розмитий іншими подіями.

Також президент розповів про ситуацію на полі бою, високу мотивацію та рішучість українського народу й віру в перемогу.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили подальшу співпрацю, обмінялися думками щодо російських пропагандистських наративів, якими послуговуються противники підтримки України. Також обговорено українське бачення справедливого миру на основі Формули миру.

Як повідомляв ІМІ, 14 березня 2022 року команда репортерів Fox News, працюючи в Україні, потрапила під російський ракетний обстріл у Київській області. Унаслідок обстрілу оператор Fox News П'єр Закжевські та українська журналістка Олександра Кувшинова загинули, а Бенджамін Голл отримав важке поранення

Пізніше Бенджамін Голл написав книгу про свою історію “Врятований”. Унаслідок поранення він втратив ногу, ступню на іншій нозі, око та можливість користуватись однією рукою.

Liked the article?
Help us be even more cool!