ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Завтра наглядова рада Суспільного обиратиме голову правління

26.04.2021, 15:34
Фото - "Детектор медіа"
Фото - "Детектор медіа"

27 квітня наглядова рада Суспільного мовлення проведе чергове засідання, на якому відбудеться другий етап конкурсного відбору на посаду голови правління, повідомляє “Детектор медіа”.

Засідання розпочнеться об 11:00 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26 (будинок Українського радіо), ІІІ поверх, Радіохаб. Фінал конкурсу транслюватимуть на ютуб-сторінці “UA:Першого”.

До другого етапу наглядова рада допустила чотирьох кандидатів на посаду голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України – Віталія Докаленка, Оксану Цибулю, Миколу Чернотицького та Андрія Шаповалова.

У положенні про конкурс з обрання голови та членів правління акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” зазначено, що під час другого етапу конкурсу наглядова рада заслуховуватиме програми розвитку НСТУ та голосуватиме за голову правління. Претенденти виступають відповідно до алфавітного порядку їхніх прізвищ. Кожен із них матиме 20 хвилин для презентації. Після цього члени наглядової ради мають право поставити йому/їй необмежену кількість запитань.

Після заслуховування усіх претендентів наглядова рада НСТУ оголошує перерву в засіданні тривалістю до однієї години задля обговорення.

Голосування за претендентів відбувається у два тури. Перший тур голосування відбувається у спосіб прямого, рівного, таємного голосування членів наглядової ради шляхом заповнення членами наглядової ради НСТУ письмових анонімних бюлетенів.

У разі якщо під час першого туру голосування один із претендентів отримує голоси більшості членів від загального складу наглядової ради НСТУ, такий претендент вважається обраним на посаду голови правління НСТУ.

У разі якщо за наслідками першого туру голосування жодного з претендентів не було обрано на посаду голови правління НСТУ, проводиться другий тур голосування.

У разі якщо в другому турі голосування жодного з претендентів не було обрано на посаду голови правління, наглядова рада НСТУ може оголосити перерву в засіданні тривалістю до однієї години з метою проведення консультацій, після чого відбувається повторне голосування.

Результати конкурсного відбору публікуються на офіційному вебсайті НСТУ протягом трьох годин з моменту його закінчення та оголошуються в ефірі НСТУ в день обрання нового голови правління НСТУ.

Протягом 30 календарних днів з дня оголошення переможця конкурсного відбору голова наглядової ради від імені наглядової ради НСТУ укладає контракт з новообраним головою правління НСТУ.

Наглядова рада НСТУ проводить засідання з обрання членів правління НСТУ не пізніше ніж через 10 календарних днів з дня набуття повноважень головою правління НСТУ. На засіданні з обрання членів правління НСТУ кожному кандидатові надається 15 хвилин для презентації свого плану діяльності як члена правління НСТУ в межах визначеного напряму діяльності.

Нагадаємо, 2 березня наглядова рада НСТУ оголосила конкурс на зайняття посади голови правління Суспільного мовника та затвердила умови проведення конкурсу. 

Liked the article?
Help us be even more cool!