ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Захист оскаржить вирок Мемедемінову

02.10.2019, 11:23
Фото – arynews.tv
Фото – arynews.tv

Захист громадянського журналіста, блогера з Криму Нарімана Мемедемінова, якого засудили за звинуваченням у публічних закликах до тероризму, оскаржить вирок Південного окружного суду російського Ростова-на-Дону. Про це 2 жовтня повідомив адвокат засудженого Едем Семедляєв, повідомляє Крим.Реалії.

“Вирок ми оскаржуватимемо, ми вважаємо, що жодного злочину мій підзахисний не скоював. Він не виправдовував вибухів, не виправдовував убивств людей”, – повідомив захисник.

За його словами, суд перекваліфікував обвинувачення, у зв'язку з чим вирок був пом'якшений. Семедляєв припускає, що російська прокуратура також може вирішити оскаржити вирок, тому що обвинувачення просило шість років позбавлення волі.

Як повідомляв ІМІ, 2 жовтня Південний військовий окружний суд російського Ростова-на-Дону присудив два роки і шість місяців позбавлення волі громадянському журналісту, блогеру з Криму Наріману Мемедемінову, якого звинуватили в публічних закликах до тероризму.

1 жовтня Мемедемінов виступив з останнім словом, де назвав “шаблонним” судочинство і право в Росії, а також закликав журналістів продовжувати проводити роботу з інформування про ситуацію в Криму і судові процеси над жителями півострова.

27 вересня російський прокурор Олексій Айдінов попросив призначити шість років колонії загального режиму для громадянського журналіста, блогера Нарімана Мемедемінова, якого звинувачують у публічних закликах до тероризму. 

25 червня 2019 року Північно-Кавказький суд у Ростові-на-Дону розпочав розгляд по суті справи кримськотатарського блогера Нарімана Мемедемінова.

22 березня 2018 року співробітники силових відомств Росії затримали та помістили в ізолятор тимчасового тримання в Сімферополі кримського громадянського журналіста Нарімана Мемедемінова. 23 березня суд заарештував Мемедемінова.

Затриманому висунуто звинувачення за ч. 2 ст. 205 Кримінального кодексу РФ (“Публічні заклики до здійснення терористичної діяльності, вчинені з використанням мережі Інтернет”).

Прокуратура АРК 23 березня 2018 року внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 146 (“Незаконне позбавлення волі або викрадення людини”), ч. 2 ст. 162 (“Порушення недоторканності житла”) Кримінального кодексу України.

 

Liked the article?
Help us be even more cool!