ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

WhatsApp не обмежуватиме доступу користувачам, які не дозволяють передавати їхні дані Facebook

02.06.2021, 10:12
Фото – rtl.de
Фото – rtl.de

Месенджер WhatsApp не обмежуватиме функцій акаунтів, власники яких відмовилися прийняти нову політику конфіденційності.

Про це повідомляють "Букви" з посиланням на The Next Web.

Зазначається, що компанія відмовилася від ідеї блокувати деякі функції користувачам, які не згодні з новими правилами конфіденційності. Таке рішення ухвалили після обговорень із владою та правозахисниками. Проте месенджер продовжуватиме надсилати сповіщення.

“Ми хочемо пояснити, що поки в нас немає планів обмежувати функціональні можливості WhatsApp для тих, хто ще не прийняв нових правил. Замість цього ми продовжуватимемо нагадувати користувачам про оновлення, а також про ті випадки, коли люди вирішують використовувати відповідні додаткові функції, такі як спілкування з компанією, яка отримує підтримку від Facebook”, – зазначили у WhatsApp.

Водночас у компанії не уточнили, чи планують повернутися до цієї ідеї в майбутньому.

Як повідомляв ІМІ, у травні месенджер WhatsApp повідомив, що протягом місяця почне блокування дзвінків і повідомлень користувачам, які не погодяться з новою політикою конфіденційності. 

4 січня месенджер WhatsApp сповістив користувачів, що передаватиме їхні персональні дані компанії Facebook. Передавати WhatsApp може реєстраційні дані акаунту, зокрема номер телефону, дані про транзакції, взаємодію з іншими користувачами, інформацію про пристрій, IP-адресу тощо.

Користувачі мали погодитися на нову угоду до 8 лютого, інакше WhatsApp просто припинить у них працювати.

Проте WhatsApp вирішив перенести дату оновлення угоди користувачів до середини травня після того, як люди почали масово переходити до конкурентних платформ, зокрема Telegram.

WhatsApp повідомив, що вимкне можливість надсилати повідомлення для всіх користувачів, які не приймуть нових умов користування до 15 травня.

Liked the article?
Help us be even more cool!