ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

WhatsApp почне блокувати дзвінки та повідомлення тим, хто не погодиться на нові умови

12.05.2021, 11:16
Фото - rtl.de
Фото - rtl.de

Месенджер WhatsApp протягом місяця почне блокування дзвінків і повідомлень користувачам, які не погодяться з новою політикою конфіденційності. Про це повідомляє ZN.ua з посиланням на Business Insider та представника компанії.

Спершу в WhatsApp обмежать доступ до чатів і дзвінків незгодних користувачів. Вони зможуть скористатися цим функціоналом лише тоді, коли з ними зв'яжуться і вони натиснуть на повідомлення месенджера.

Потім WhatsApp повністю відімкне можливості телефонувати й надсилати повідомлення, а також отримувати повідомлення про надходження нових повідомлень своїх контактів. Ситуація триватиме кілька тижнів. Для кожного користувача період буде індивідуальним.

За інформацією Business Insider, WhatsApp не знищуватиме облікових записів користувачів, які не погодяться з новою політикою конфіденційності.

“Ми продовжимо нагадувати цим користувачам про нову політику WhatsApp найближчими тижнями”, – повідомив представник WhatsApp.

Як повідомляв ІМІ, 4 січня месенджер WhatsApp сповістив користувачів, що передаватиме їхні персональні дані компанії Facebook. Передавати WhatsApp може реєстраційні дані акаунту, зокрема номер телефону, дані про транзакції, взаємодію з іншими користувачами, інформацію про пристрій, IP-адресу тощо.

Користувачі мали погодитися на нову угоду користувача до 8 лютого, інакше WhatsApp просто припинить у них працювати.

Проте WhatsApp вирішив перенести дату оновлення угоди користувачів до середини травня після того, як люди почали масово переходити до конкурентних платформ, зокрема Telegram.

WhatsApp повідомив, що вимкне можливість надсилати повідомлення для всіх користувачів, які не приймуть нових умов користування до 15 травня.

Liked the article?
Help us be even more cool!