ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Верховний Суд відхилив позов про скасування санкцій щодо "телеканалів Медведчука"

27.04.2021, 10:38
Фото – Слово і Діло / ZIK
Фото – Слово і Діло / ZIK

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду 26 квітня відмовив у задоволенні позову щодо скасування указу президента про санкції проти телеканалів “112 Україна”, NewsOne та ZIK. Про це повідомляється на сайті Верховного Суду.

Суд у задоволенні позовних вимог відмовив повністю. Повний текст постанови буде виготовлений протягом п’яти днів. 

У суді додали, що рішення може бути оскаржено до Великої палати Верховного Суду.

Розгляд іще двох позовів щодо оскарження указу Зеленського продовжать 14 червня 2021 року.

Водночас суд переніс на 14 червня розгляд ще двох справ за позовами ТОВ “Лідер ТВ” (“112 Україна”) та ТОВ “Новини 24 години” (NewsOne) щодо скасування указу про запровадження санкцій.

На розгляді суду перебуває ще сім позовних заяв, якими оскаржується Указ Президента України від 2 лютого 2021 року № 43/2021 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

Як повідомляв ІМІ, 2 лютого Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, яке передбачає запровадження на п'ять років санкцій проти народного депутата Тараса Козака та юридичних осіб, що володіють ліцензіями телеканалів “112 Україна”, NewsOne та ZIK.

25 лютого до Касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду надійшов позов ТОВ “Телерадіокомпанія “112-ТВ” (“112 Україна”), яким оскаржується указ президента від 2 лютого про застосування до нього санкцій.

15 лютого до Касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду надійшов позов від ТОВ “Новини 24 години” (телеканал NewsOne) до Президента України, в якому позивач просить визнати протиправним та нечинним указ про застосування до нього санкцій. 16 лютого суд залишив без руху позовну заяву каналу, надавши 10-денний строк для усунення недоліків.

12 лютого до Касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду надійшов позов від ТОВ “Телерадіокомпанія “Нові комунікації” (телеканал ZIK) до Президента України, в якому позивач оскаржує указ про застосування до нього санкцій. 15 лютого суд залишив без руху позовну заяву каналу, надавши десятиденний строк для усунення недоліків.

Загалом на розгляді Верховного Суду перебувають 10 позовних заяв, якими оскаржується указ Президента України від 2 лютого про введення у дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо застосування санкцій до телеканалів “112 Україна”, NewsOne, ZIK.

Liked the article?
Help us be even more cool!