ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Верховний Суд розгляне позов Порошенка проти Бігуса та Зеленського

13.07.2021, 15:17
Фото – espreso.tv
Фото – espreso.tv

Окружний адміністративний суд Києва передав 12 липня на розгляд Касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду справу за позовом народного депутата Петра Порошенка проти Президента України Володимира Зеленського та ГО “Том 14” через публікацію Bihus.Info “плівок Медведчука”. 

Про це 13 липня написав у блозі для “Української правди” адвокат Порошенка Ігор Головань.

Позов стосується зобов'язання опублікувати оригінали “прослушок Медведчука”.

“Ми впевнені, що відповідати за свою спільну акцію Зеленський і Бігус мають разом, у рамках однієї справи. Адміністративної справи. А підсудність саме Верховному Суду позову до двох відповідачів, хай один з них і президент, далеко не очевидна. ОАСК наші сумніви розвіяв. Справа адміністративна, підсудна Верховному Суду”, – написав Головань.

Як повідомляв ІМІ, журналісти Bihus.Info випустили чотири сюжети на основі “плівок Медведчука” – записів, які, на думку журналістів, свідчать про зв’язок голови політради “Опозиційної платформи – За життя” Віктора Медведчука з Петром Порошенком, причетність Медведчука до української частини нафтопродуктопроводу “Самара – Західний напрямок” і участь у переговорах щодо обміну людьми з окупованими територіями. Порошенко та його партія називають записи фейком.

Перед цим адвокат Порошенка Ігор Головань повідомив про позов проти “Том 14” (Bihus.Info) та президента Володимира Зеленського. Серед іншого адвокати вимагають оприлюднити всі “плівки Медведчука”, де начебто фігурує Порошенко.

Денис Бігус зазначає, що саме він, а не громадська організація є власником записів і всі вони вже викладені у відкритий доступ.

Журналіст Денис Бігус пояснив, що громадська організація “Том 14”, яку він очолює і проти якої позивається попередній президент Петро Порошенко, не є власником “плівок Медведчука”. 

Liked the article?
Help us be even more cool!