ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

В НСТУ підтвердили майбутні скорочення штату філій

20.01.2020, 15:26
Фото – radiosvoboda.org
Фото – radiosvoboda.org

Член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Микола Чернотицький, який відповідає за адміністративно-господарський напрям і регіональний розвиток, підтвердив майбутні скорочення штату філій. Про це він сказав в інтерв'ю “Детектору медіа”.

“Для реалізації нової концепції регіонального мовлення ми дійсно плануємо майбутні зміни штатного розпису”, – сказав він.

За словами Чернотицького, масштабна зміна процесів роботи регіональних команд займе багато часу, поступові зміни, приготування, налагодження співпраці між філіями триватимуть увесь цей рік.

“Міжрегіональну платформу (систему накопичення та поширення контенту) ми хочемо запустити до кінця 2020 року, до того часу триватимуть наші приготування. Фактично ми хочемо на практиці запустити ці процеси власного виробництва за новою концепцією, побачити, як усе працює, скоригувати за потреби”, – зазначив Микола Чернотицький.  

Раніше “Детектор медіа” з посиланням на власні джерела повідомив, що із Центральної дирекції НСТУ у філії передано новий штатний розпис, у якому зазначено на 44% менше штатних одиниць, ніж сьогодні працює в регіонах (1950). Тобто у філіях будуть скорочення до половини працівників.

Liked the article?
Help us be even more cool!