ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Україна ініціює оголошення пропагандиста Красовського в міжнародний розшук

Офіс генерального прокурора України готує документи для оголошення в міжнародний розшук російського пропагандиста Антона Красовського, який публічно закликав топити українських дітей.

Про це повідомив в інтерв’ю Укрінформу генпрокурор Андрій Костін.

"Серед пропагандистів у нас перший вирок отримав директор телеканалу RT Антон Красовський, який публічно закликав топити українських дітей. Він уже в санкційному списку ЄС, готуємо документи до подання в міжнародний розшук", – сказав Костін.

За словами генпрокурора, слідство стосовно російських пропагандистів Володимира Соловйова, Ольги Скабєєвої, Дмитра Кисельова і Маргарити Симоньян іще триває. Зокрема, СБУ "проводить необхідні експертизи".

Костін уточнив, що правоохоронці кваліфікують їхні дії як зазіхання на територіальну цілісність України, розв’язання і ведення агресивної війни.

Як повідомляв ІМІ, 20 жовтня в програмі "Антоніми" вийшла розмова пропагандиста RT Антона Красовського з письменником Сергієм Лук'яненком. У розмові з ним Красовський запропонував топити українських дітей, які вважають, що територія України окупована Росією. Лук'яненко розповів, що в 1980 році ще дитиною опинився в Україні й українські російськомовні діти йому розповідали, що Україна окупована "москалями".

Російський пропагандистський канал Russia Today припинив співпрацю з ведучим Антоном Красовським після його заяви про те, що потрібно топити українських дітей, які вважають, що територія України окупована Росією. Сам Красовський написав, що йому "ніяково", що він "якось не побачив цього кордону. Про дітей".

У червні 2022 року директору російського телеканалу "RT" (Russia Today) Антону Кузнецову-Красовському повідомили про підозру в публічних закликах до насильницького повалення конституційного ладу в Україні, а також у публічних закликах до геноциду українців. За матеріалами слідства, громадянин рф Антон Кузнецов-Красовський упродовж січня-березня 2022 року публічно закликав до насильницького повалення конституційного ладу в Україні. Він робив це в соцмережах, ЗМІ та на телеканалі "RT".

У серпні СБУ повідомила про завершення досудового розслідування щодо Антона Кузнецова-Красовського та передала обвинувальний акт до суду. 18 липня 2023 року Служба безпеки повідомила Красовському ще одну підозру. 

17 липня 2023 року пропагандист РФ, екскерівник телеканалу RT Антон Красовський та політтехнолог Тимофій Сергєйцев потрапили під нові санкції Великої Британії. Щодо Красовського та Сергєйцева на сайті уряду Британії зазначається, що вони "відповідальні за поширення огидної пропаганди, спрямованої на розпалювання насильства та ненависті до України та її народу". Окремо про Красовського в британському уряді нагадали, що він у прямому ефірі заявив, що українських дітей потрібно топити та спалювати.

Liked the article?
Help us be even more cool!