У Рівному відкрили меморіальну дошку загиблому на війні журналісту Тарасові Давидюку
![У Рівному відкрили меморіальну дошку загиблому на війні журналісту Тарасові Давидюку Пам'ятна дошка Тарасу Давидюку. Фото – Горинь.інфо](https://imi.org.ua/upload/news/2024/04/12/661906c75b24e-1_700x350.png?v=1712916192)
У Рівному в одному з ліцеїв сьогодні, 12 квітня, відкрили дошку пам’яті загиблого на війні військового, журналіста і пластуна Тараса Давидюка, повідомляє “Горинь.інфо”.
Пам'ятну дошку розмістили на стіні ліцею №28, адже саме там навчався Тарас Давидюк.
Відкривали дошку мама і сестра Тараса Давидюка.
![](/upload/media/2024/04/12/66190637381c2-1.png)
На відкриття прийшло багато пластунів, які заспівали улюблену пісню Тараса – “Меч Арея”.
![](/upload/media/2024/04/12/661906865797b-1.png)
“Я хочу, щоб усі юнаки, які тут зібрались, пам’ятали не просто про подвиг Тараса, а про його життя. Про те, як кожного дня він прокидався і виконував слова присяги: робив усе, що в його силах. Коли держава покликала, він пішов її захищати”, – сказав Олександр Денисюк, пластун та друг Тараса, під час церемонії відкриття.
Як повідомляв ІМІ, Тарас Давидюк загинув 3 листопада 2023 року на околиці села Роботине Запорізької області внаслідок атаки російського дрона-камікадзе.
В інтерв'ю ІМІ влітку 2022 року Тарас розповів, що став військовим після Революції гідності. Спочатку служив у добровольчому батальйоні “Гарпун”, а також у полку “Миротворець”. Згодом він приєднався до 130 ОРБ, а крайні місяці служив у 14 полку. У різні періоди військової служби він був розвідником, кулеметником та мінометником, побував у багатьох гарячих точках.
У проміжках між службою Тарас Давидюк займався журналістикою і громадською діяльністю. Він був пластуном, членом Молодого Руху, головою обласної організації і членом Центрального Проводу Молодіжний Націоналістичний Конгрес, очолював Рівненську обласну організацію “Активна молодь”.
23 лютого 2024 року у Рівному презентували брошуру “Розвідник” про загиблого на війні військового і редактора сайту “Горинь.інфо” Тараса Давидюка.
Help us be even more cool!