ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Рівному хочуть перейменувати вулицю на честь загиблого військового і журналіста Тараса Давидюка

10.11.2023, 13:40
Ганна Калаур
Фото – фейсбук Тетяна Лущенко
Фото – фейсбук Тетяна Лущенко

У Рівному ініціюють звернення до Комісії з найменування міських об'єктів про перейменування однієї з вулиць міста на честь загиблого військового, головного редактора “Горинь.інфо” Тараса Давидюка. 

Про це повідомляє "Горинь інфо"

Звернення зініціювала ГО "Рівне – ТАКМЕД". 

"Звертаємося до всіх громадських організацій, фондів, благодійних організацій, інших підприємств і установ, небайдужих громадян підписати дане звернення до комісії", – йдеться в повідомленні представниці "Рівне – ТАКМЕД" Тетяни Воронцової. 

Наразі до звернення приєдналися понад 60 організацій. Долучитися до ініціативи може кожен. 

Як повідомляв ІМІ, Тарас Давидюк загинув 3 листопада на околиці села Роботине Запорізької області. Він був військовослужбовцем 14 окремого механізованого полку. 

Рік тому в інтерв'ю ІМІ  Тарас Давидюк розповів, що став військовим після Революції гідності. Спочатку служив у добровольчому батальйоні "Гарпун", а також у полку "Миротворець". У різні періоди військової служби він був розвідником, кулеметником та мінометником, побував у багатьох гарячих точках. 

У проміжках між службою Тарас Давидюк займався журналістикою і громадською діяльністю. Він був пластуном, членом Молодого Руху, головою обласної організації і членом Центрального Проводу Молодіжний Націоналістичний Конгрес, очолював Рівненську обласну організацію "Активна молодь".  

Наприкінці вересня цього року Тарас Давидюк повідомив про заручини з пластункою, психологинею і викладачкою Національного університету "Києво-Могилянська академія" Тетяною Лущенко.  27 жовтня Тарас написав у себе на сторінці: "На сьогодні немає і не може бути важливіших справ, ніж війна. І це мають зрозуміти всі. І не лише зрозуміти, але й діяти відповідно". 

В інтерв’ю ІМІ Тарас Давидюк розповів, що має багато планів на життя, серед яких, окрім перемоги України, дописати книгу про добровольчий батальйон, у якому він служив, повернутися в журналістику, продовжувати боротися за правду й ідеали.

7 листопада прощання з Тарасом відбулося в Києві, наступного дня, 8 листопада, його поховали в Рівному. Попрощатися з Тарасом Давидюком прийшли сотні рівнян, представники рівненського "Пласту", активісти.

Liked the article?
Help us be even more cool!