ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Києві починають облаштування скверу імені Павла Шеремета

18.01.2022, 13:16
Фото – kmr.gov.ua
Фото – kmr.gov.ua

У Києві розпочинається реконструкція скверу імені Павла Шеремета. Про це повідомила депутатка Київської міської ради, секретарка постійної комісії з питань екологічної політики Євгенія Кулеба, повідомляється на сайті Київської міської ради.

Перед стартом реконструкції скверу було проведено конкурс на найкращий ескізний проєкт і визначено переможця, розповіла депутатка.

“Ми сподіваємося перетворити сквер на сучасний та сталий зелений простір. При цьому важливо враховувати факт того, що місто має адаптуватися до кліматичних змін. Крім того, важливим завданням при реконструкції скверу є гарантування безпеки його відвідувачам. Необхідно підтримувати тенденцію забезпечення благоустрою територій і створювати сучасні зелені простори для дозвілля та відпочинку киян”, – зазначила Євгенія Кулеба.

Депутатка додала, що завершити реконструкцію скверу імені Павла Шеремета планується навесні.

Сквер імені Павла Шеремета розташовано на перетині вулиць Рейтарської та Стрілецької. Рішення назвати сквер на честь Павла Шеремета було ухвалене на пленарному засіданні Київської міської ради у 2019 році.

Як повідомляв ІМІ, Павло Шеремет загинув у Києві 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля. 12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Національна поліція затримала та оголосила обґрунтовану підозру фігурантам справи щодо вбивства Павла Шеремета. Нині серед підозрюваних – сержант Сил спеціальних операцій Андрій Антоненко (Riffmaster), військовий медик Яна Дугарь та волонтерка Юлія Кузьменко. Вони заявляють про непричетність до вбивства.

Liked the article?
Help us be even more cool!