ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Казахстані заблокували сайт російського пропагандистського телеканалу "Царьград"

Фото – tadviser.ru
Фото – tadviser.ru

У Казахстані заблокували сайт російського пропагандистського телеканалу “Царьград”, повідомляє проєкт російської служби Радіо Свобода “Сибір.Реалії”.

Як повідомляє видання, влада країни оголосила чотири попередження про пропаганду екстремізму на адресу каналу, пов'язаного з бізнесменом Костянтином Малофєєвим.

Перше попередження канал отримав ще в січні 2021 року за матеріал з назвою “У Казахстані хочуть поставити росіян на коліна?”.

Решту попереджень каналу оголосили 31 травня 2023 року – за текст із заголовком “Казахські націоналісти тероризують російських жінок” та новину, в якій стосовно мешканця Казахстану використовується образливе слово “мамбет”.

Як повідомляв ІМІ, у квітні 2022 року США запровадили санкції щодо російського телеканалу "Царьград", який належить бізнесмену Костянтину Малофєєву.

У вересні 2022 року Кабінет Міністрів України запровадив санкції щодо російської пропагандистської групи компаній “Царьград”. Канал “Царьград” увійшов до списку російських медіа, які є джерелами дезінформації про події в Україні.

Liked the article?
Help us be even more cool!