ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

США запровадили санкції проти російського каналу "Царьград"

21.04.2022, 10:50
Фото – tadviser.ru
Фото – tadviser.ru

США запровадили санкції щодо російського телеканалу “Царьград”, який належить бізнесмену Костянтину Малофєєву.

Про це йдеться в розширеному списку російських громадян і компаній, які підпадають під санкції, повідомляє Радіо Свобода з посиланням на Міністерство фінансів США.

До переліку ввійшли 29 фізичних та 40 юридичних осіб, зокрема канал “Царьград”, Також санкції запровадили проти людей, пов’язаних з банком “Открытие”, зокрема голови правління банку Михайла Задорнова, а також першої заступниці голови російського Центробанку Ксенії Юдаєвої.

Проти Малофєєва, який уже перебуває під санкціями США, запроваджено додаткові обмеження, що стосуються не лише телеканалу, а й інших структур підприємця. Під обмеження також потрапив син бізнесмена Костянтин Малофєєв.

Санкції зачепили також Транскапіталбанк. Це оператор послуг нової платіжної системи Hello, зареєстрованої в Росії. Очікувалося, що за допомогою Hello можна буде робити грошові перекази в межах Росії, транскордонні перекази в рублях, доларах, євро та юанях, а також транзитні перекази без відкриття рахунку.

Мінфін США заявив, що люди та організації з нового списку санкцій раніше намагалися обійти вже наявні обмеження Вашингтона.

Після російського збройного вторгнення на територію України США та країни Заходу запровадили проти Кремля жорсткі санкції. Вони зачепили не лише високопосадовців та бізнесменів, а й пересічних громадян.

Зокрема, на початку березня зупинили свою роботу платіжні системи Visa та Mastercard. Їхні власники тепер не можуть розплачуватися за кордоном або купувати в міжнародних інтернет-магазинах.

Як повідомляв ІМІ, раніше Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки України виклав перелік російських медіа, які є джерелами дезінформації про події на Сході України, та закликав уникати їх. Зокрема, до списку ввійшов канал “Царьград”.

Liked the article?
Help us be even more cool!