IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

4

41

1

10

Twitter видалив майже 5 тис. акаунтів, повʼязаних з Росією та Іраном

Адміністрація Twitter видалила 4,8 тис. облікових записів, імовірно пов’язаних з Росією та Іраном, повідомляється в блозі компанії, передає “theБабель“.

Крім того, Twitter видалив акаунти користувачів з Венесуели й Іспанії. Видалені облікові записи додали до списку підозрюваних у дезінформації, що надходить від урядів різних країн.

“Ми вважаємо, що деякі люди й організації, які мають переваги інституційної влади і свідомо порушують умови нашого сервісу, не просувають здорових обговорень, а, навпаки, активно працюють на те, щоб їх підривати”, – йдеться в заяві.

Повідомляється, що 1,6 тис. акаунтів “публікували глобальний новинний контент часто під таким кутом, який сприяв дипломатичним та геостратегічним поглядам Ірану”. Ще 2 865 облікових записів “містили низку фальшивих персонажів, метою яких були дискусії про політичні та соціальні питання в Ірані та в глобальному масштабі”. Також 248 блогів брали участь у “дискусіях щодо Ізраїлю”.

Крім того, Twitter видалив чотири російських акаунти, підозрюваних у зв’язку з “Агентством інтернет-досліджень” (“фабрика тролів”), 130 облікових записів, пов’язаних з рухом за незалежність Каталонії, і 33 акаунти з Венесуели.

Ще Новини