IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

29

89

2

31

The New York Times судиться з жінкою, яка роками вдавала з себе їх журналістку

Фото – nydailynews.com

Американська газета The New York Times подала в суд на Контессу Бурбон, яка називалася репортеркою видання, хоча насправді ніколи з ним не співпрацювала. Про це повідомляє Media Sapiens з посиланням на New York Daily News.

Судячи з відкритої інформації в інтернеті, Контесса Бурбон називалася журналісткою відомої газети з 2013 року. Зокрема, вона вдавала з себе журналістку NYT у травні 2015 року, коли брала від імені видання інтерв’ю у посла Туреччини. А в травні цього року вона відвідала ще один захід, де взяла інтерв’ю у міністра освіти США Бетсі ДеВос і також назвалася репортеркою видання. Вона також має фейкові візитівки газети.

У NYT заявили, що Бурбон ніколи не друкувалася в їх газеті. У тексті позову зазначається, що видання зверталося до неї із вимогою припинити заявляти, що вона у них працює, проте жінка проігнорувала це прохання.

“Її поведінка створює плутанину про те, хто з журналістів видання дійсно присутній на заході. Непрофесійну поведінку міс Бурбон під час інтерв’ю так само пов’язують з New York Times”, – йдеться в позовній заяві газети.

У профілі Контесси Бурбон в Twitter зазначається, що вона є журналісткою ще кількох світових видань: Wall Street Journal, London Times, Guardian, Washington Post. Спершу в цьому переліку була також газета New York Times, проте потім вона зникла.

Нагадаємо, нещодавно редакція BBC Brazil викрила, що бразилець, який називав себе Едуардо Мартінс, зумів обманути фотоагентства Getty Images, Zuma Press, NurPhoto, видання BBC, Vice, Recount Magazine та близько 127 тисяч своїх підписників. Фейковому фотографу (а ще буцімто працівнику ООН та серферу) вдалося стати зіркою Instagram і романтичним героєм жінок.

Ще Новини