ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Терпіти його вчинки не було сил": на Черкащині звільнили посадовця, який забороняв критикувати УПЦ МП

Заступника голови Звенигородської райдержадміністрації Черкаської області Олександра Дубового, який запровадив цензуру в місцевих ЗМІ й прихильно ставився до підконтрольної Росії Української православної церкви, звільнили з роботи.

Про це пише Укрінформу повідомив голова Звенигородської РДА Юрій Піковський.

"Я звільнив Олександра Дубового. Далі терпіти його вчинки не було сил", – сказав голова Звенигородської РДА.

Як пише медіа, заступник голови Звенигородської районної державної адміністрації Черкаської області Олександр Дубовий забороняв місцевим газетам будь-які критичні статті про Українську православну церкву колишнього Московського патріархату. Зокрема, він кілька разів знімав із друку підготовлені тальнівською газетою "Колос" статті про перехід церков з Московського патріархату до Православної церкви України.

Згодом місцеві журналісти з'ясували, що заступник голови Звенигородської РДА щотижня співслужить у Свято-Михайлівському храмі УПЦ МП, що в центрі Лисянки. Кілька тижнів тому журналісти зняли на відео Дубового в дияконському одязі. Посадовець читав російською молебень на широкий загал.

Як повідомляв ІМІ, у квітні 2023 року редакторка тальнівської газети "Колос" Ірина Рогова заявила, що заступник голови Звенигородської районної державної адміністрації Черкаської області Олександр Дубовий забороняє місцевим газетам будь-які критичні статті про Українську православну церкву (пов'язану з РПЦ).

Сам Олександр Дубовий тоді заявив, що діє в межах чинного законодавства.

"Під час ухвалення рішень я завжди керуюся законом і інтересами громади та займаю неупереджену позицію. Названі вами матеріали, на мою думку, порушували закон, тому пропозиції про їх друк були відхилені. Голова Звенигородської РВА Юрій Піковський поділяє мою думку", – заявив він.

Liked the article?
Help us be even more cool!