ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Телеканал "Рада" повернеться до старого формату

16.12.2021, 12:28
Фото – Анна Стешенко, LB.ua
Фото – Анна Стешенко, LB.ua

Керівники парламентських фракцій та голова Верховної Ради вирішили повернути старий формат телеканалу “Рада”.

Таке рішення вони ухвалили 16 грудня на погоджувальній раді, повідомила лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко журналістам в кулуарах Ради, передає LB.ua.

“Канал “Рада” – це канал, який мусить виконувати єдину функцію: в прямому ефірі доносити трансляції засідання Верховної Ради, засідання комітетів, брифінги депутатів і голів фракцій. Це функція каналу “Рада”. Тому зараз на погоджувальній раді, де були лідери фракцій, прийнято рішення повернутися до того формату трансляцій, який насправді давав можливість висловитися всім фракціям, всім депутатам, і повернутися до спеціального формату роботи тільки з прямими трансляціями”, – сказала Тимошенко.

Як нагадує видання, напередодні в кулуарах Верховної Ради з'явилася нова студія телеканалу “Рада”, а серед його ведучих – журналісти, які раніше працювали на “112 Україна”, ZIK та “Ісландії”. Креативним директором мовника став Олексій Семенов, а шеф-редакторкою – Наталія Яструбенко.

Як повідомляв ІМІ, 15 грудня телеканал “Рада” розпочав роботу в оновленому форматі.

16 грудня народний депутат, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко перервав прямий ефір оновленого парламентського телеканалу “Рада”, щоб заявити, що виділення коштів на модернізацію каналу було “корупційною оборудкою”

Раніше Комітет ВР з питань бюджету погодив виділення додаткових 320 млн грн із державного бюджету на 2022 рік на парламентський телеканал “Рада” та газету “Голос України”.

ІМІ з правового погляду проаналізував роботу телеканалу “Рада”, почитати матеріал можна тут.

Liked the article?
Help us be even more cool!