ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд зняв електронний браслет з Антоненка

24.12.2021, 15:44
Фото – Сергій Нужненко / Радіо Свобода
Фото – Сергій Нужненко / Радіо Свобода

Шевченківський районний суд Києва продовжив строк дії запобіжного заходу обвинуваченому в справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, ветерана АТО Андрія Антоненка у вигляді нічного домашнього арешту до 24 лютого, але водночас зняв з нього електронний браслет, повідомляє Укрінформ.

“Суд ухвалив: клопотання прокурора про продовження Антоненку строку дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту задовольнити частково. Продовжити Антоненку запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в певний період доби – з 23:00 по 6:00. Строк дії запобіжного заходу встановити два місяці – по 24 лютого 2022 року включно”, – поінформувала суддя, що головує, Оксана Голуб.

У коментарі Укрінформу адвокат Антоненка Дмитро Круговий уточнив, що суд зняв з Антоненка електронний засіб контролю і змінив йому місце відбування домашнього арешту, оскільки Антоненко змінив місце проживання.

Також суд продовжив нічний домашній арешт для обвинуваченої в цій справі Юлії Кузьменко (до 24 лютого) і продовжив строк дії обов’язків для ще однієї обвинуваченої Яни Дугарь (також до 24 лютого).

Після цього суд відклав розгляд справи до 21 січня.

Як повідомляв ІМІ, Павло Шеремет загинув у Києві 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля.

12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Національна поліція затримала та оголосила обґрунтовану підозру фігурантам справи щодо вбивства Павла Шеремета. Нині серед підозрюваних – сержант Сил спеціальних операцій Андрій Антоненко (Riffmaster), військовий медик Яна Дугарь та волонтерка Юлія Кузьменко. Вони заявляють про непричетність до вбивства. Кузьменко зараз перебуває під нічним домашнім арештом, Антоненко – під нічним домашнім арештом, Дугарь – під заставою в розмірі 168 тис. 160 грн.

Liked the article?
Help us be even more cool!