ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд у справі Шеремета вивчає протоколи та аналіз фото із соцмереж

22.06.2021, 13:23
Фото – Reuters
Фото – Reuters

Шевченківський райсуд Києва продовжив розгляд справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета стосовно трьох обвинувачених – Яни Дугарь, Андрія Антоненка і Юлії Кузьменко, повідомляє Укрінформ.

У залі суду присутні Кузьменко й Антоненко та їхні захисники, а також адвокат Дугарь Віталій Коломієць і представник обвинувачення. Сама ж Дугарь бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Наразі суд продовжив дослідження доказів, раніше наданих прокурором.

Раніше суд під час розгляду справи дослідив низку матеріалів, наданих прокурором, серед яких протоколи щодо тимчасового доступу до речей і документів, протоколи оглядів речей і документів, додатки до протоколів, доручення щодо аналізу соцмереж для виявлення фото Дугарь, Кузьменко і Антоненко за 2016–2017 роки для з'ясування наявності в них предметів одягу, фіксованих на особах на місці скоєння злочину, та інші матеріали справи.

Як повідомляв ІМІ, Павло Шеремет загинув у Києві 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля.

12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Національна поліція затримала та оголосила обґрунтовану підозру фігурантам справи щодо вбивства Павла Шеремета. Нині серед підозрюваних – сержант Сил спеціальних операцій Андрій Антоненко (Riffmaster), військовий медик Яна Дугарь та волонтерка Юлія Кузьменко. Вони заявляють про непричетність до вбивства. Кузьменко зараз перебуває під цілодобовим домашнім арештом, Дугарь – під заставою у розмірі 168 тис. 160 грн.

30 квітня Шевченківський райсуд Києва змінив запобіжний захід для обвинувачуваного в справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.

Liked the article?
Help us be even more cool!