ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Суд" у Криму залишив до 18 березня в СІЗО журналіста Владислава Єсипенка

14.01.2022, 16:11
Владислав Єсипенко в Сімферопольському районному "суді", 13 грудня 2021 року. Фото – "Ґрати"
Владислав Єсипенко в Сімферопольському районному "суді", 13 грудня 2021 року. Фото – "Ґрати"

"Верховний суд Криму", підконтрольний Росії, залишив у СІЗО до 18 березня цього року фрілансера Крим.Реалії (проєкт Радіо Свобода) Владислава Єсипенка. Цю інформацію Крим.Реалії підтвердила дружина Єсипенка Катерина.

Суддя Алла Овчинникова відхилила апеляційну скаргу захисту на рішення російського Сімферопольського районного суду від 13 грудня 2021 року. Тоді суддя Длявер Берберов продовжив арешт Єсипенка на три місяці.

21 грудня 2021 року засідання в кримінальній справі проти Єсипенка було перенесене на місяць.

Як повідомляв ІМІ, 13 грудня Сімферопольський районний “суд” продовжив до 18 березня арешт журналістові Радіо Свобода Владиславу Єсипенку.

6 липня Окупаційний суд у Сімферополі продовжив арешт Владиславові Єсипенку до 18 грудня. 

15 липня в підконтрольному Росії Сімферопольському районному “суді” російський прокурор оголосив обвинувальний висновок у справі журналіста Радіо Свобода Владислава Єсипенка. Його звинувачують за статтями 223-1 (незаконне виготовлення вибухових речовин, перероблення або ремонт вибухових пристроїв) і 222.1 (незаконні придбання, передання, збут, зберігання, перевезення або носіння зброї, її основних частин, боєприпасів) КК Росії. 

Санкції обох статей передбачають до 12 років позбавлення волі. Максимальний термін покарання за сукупністю двох статей – 18 років позбавлення волі.

10 березня співробітники ФСБ Росії затримали в окупованому Криму фрілансера Радіо Свобода Владислава Єсипенка. Він брав участь в акції до дня народження Тараса Шевченка, що відбулася в Сімферополі 9 березня. Журналісту інкримінують збір інформації “в інтересах спецслужб України”, зокрема Служби зовнішньої розвідки, повідомили в Центрі громадських зв’язків ФСБ Росії. Як стверджують в ФСБ, Єсипенко “здійснював фото- і відеофіксацію місцевості, об’єктів життєзабезпечення і місць масового перебування людей на території Криму”.

Liked the article?
Help us be even more cool!