ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд переніс розгляд апеляції Кіпіані щодо книги про Стуса 19 березня

19.02.2021, 14:45
Фото – Христина Парубій / Історична правда
Фото – Христина Парубій / Історична правда

Київський апеляційний суд продовжить 19 березня розгляд апеляційної скарги на рішення Дарницького районного суду Києва, який за позовом голови політради партії “ОПЗЖ” Віктора Медведчука зобов'язав автора книги “Справа Василя Стуса” Вахтанга Кіпіані та видавництво Vivat вилучити з твору інформацію про нього й заборонив поширення друкованого накладу книги до усунення порушення.

Таке рішення суд ухвалив 19 лютого, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За результатами засідання суд оголосив перерву до 11:00 19 березня. Тоді відбудуться дебати за апеляційною скаргою.

Як повідомляв ІМІ, 19 жовтня 2020 року Дарницький районний суд зобов’язав автора книги “Справа Василя Стуса” Вахтанга Кіпіані та видавництво Vivat видалити з книжки інформацію про народного депутата від “Опозиційної платформи – За життя” Віктора Медведчука та заборонив розповсюдження надрукованого накладу до усунення порушення немайнових прав Медведчука.

26 листопада 2020 року Київський апеляційний суд зареєстрував апеляційну скаргу на рішення Дарницького районного суду Києва щодо книжки Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”. Апеляційну скаргу подало видавництво Vivat. 

Книга Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса” вийшла друком у травні 2019 року. Її загальний наклад – 35 тисяч примірників.

У вересні 2019 року народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Медведчук заявив, що просить суд заборонити книжку журналіста й історика Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”, бо та містить “висловлювання, які не відповідають дійсності”. Сам журналіст назвав позов тиском на свободу слова.

Liked the article?
Help us be even more cool!