ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Росіяни завозять на окуповані території студентів-педагогів для проведення пропаганди серед дітей – ЦНС

Росіяни звозять на окуповані території своїх студентів-педагогів для проведення пропаганди серед місцевих дітей.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Все це відбувається в межах програми "педагогічний десант".

"Десантники" вчитимуть українських дітей історії та російської мови. Тобто навчатимуть "історії рідного краю" українських дітей студенти із Саратова. Фактично гастролери з РФ проводитимуть тут політику геноциду щодо знищення свідомості цілого покоління українців", – зауважують у ЦНС.

"Педагоги" мають проводити саме ті уроки, де дітям розповідатимуть про їхню належність до РФ й перекладатимуть відповідальність за війну на Україну.

У ЦНС наголосили: особу кожного такого приїжджого росіянина встановлять і він буде пригнутий до відповідальності за злочини проти українського народу. 

Як повідомляв ІМІ, росіяни планують до кінця 2023 року завезти до бібліотек тимчасово окупованих територій понад 165 тисяч примірників пропагандистської літератури.

На початку липня співробітники ФСБ Росії вилучили в Маріуполі понад 1,5 тис. примірників української літератури. А в березні 2023 року Центр національного спротиву повідомив, що РФ виділяє 360 млн рублів для знищення українських бібліотек на окупованих територіях. Росіяни продовжують завозити свою пропагандистську літературу до бібліотек на тимчасово окупованих територіях,  зокрема до бібліотек на захопленій частині Запоріжжя.

Liked the article?
Help us be even more cool!