ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Росіяни до кінця року планують завезти на ТОТ 165 тис. примірників своєї пропаганди – ЦНС

Фото - interfax.com.ua
Фото - interfax.com.ua

Росіяни планують до кінця року завезти в бібліотеки тимчасово окупованих територій понад 165 тисяч примірників пропагандистської літератури. Про це повідомляється на сайті Центру національного спротиву.

За даними Центру, організацією завезення макулатури займаються члени путінської партії “Єдина Росія”. Переважно завозять псевдоісторичні книги, або літературу про другу світову війну. Нею росіяни заміняють українську літературу, яку вони вилучають з бібліотек.

“Зауважимо, що як завжди це подається як “воля народу”, мовляв, книги міняють на прохання місцевих мешканців й типу їх збирають та передають прості росіяни. Проте насправді більшість книг свіжонадруковані й це є свідомою політикою ворога щодо русифікації регіону”, - зазначив Центр нацспротиву.

Як повідомляв ІМІ, на початку липня 2023 року співробітники ФСБ Росії вилучили в Маріуполі понад 1,5 тис. примірників української літератури. А в березні 2023 року Центр національного спротиву повідомив, що РФ виділяє 360 млн рублів для знищення українських бібліотек на окупованих територіях.

Росіяни продовжують завозити свою пропагандистську літературу до бібліотек на тимчасово окупованих територіях,  зокрема, до бібліотек на захопленій частині Запоріжжя.

Liked the article?
Help us be even more cool!