ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Росіяни завезли до окупованої Кадіївки пропагандистську "Історію РФ"

Фото – окупаційна адміністрація Кадіївки
Фото – окупаційна адміністрація Кадіївки

З Омської області до окупованої Кадівки (Луганська область) росіяни привезли так звану навчальну літературу для шкіл та гімназій.

Про це пише пропагандистський підконтрольний угрупованню "ЛНР" сайт ЛИЦ.

У складі вантажу, зазначили в окупаційній адміністрації міста, є підручник "Історія Росії" для 10–11 класів.

"Цей навчальний посібник підготовлено в межах виконання доручення президента Російської Федерації Володимира Путіна Міністерством просвіти Росії. Окремий розділ підручника присвячено початку спеціальної військової операції та входження нових регіонів до складу Росії, а також сучасному етапу розвитку країни та процесу формування багатополярного світу", – наголосили окупанти.

Підручники окупанти планують поширити серед шкіл сусідніх міст – Алмазної та Ірміно.

Як повідомляв ІМІ, на тимчасово окуповані території Луганської області росіяни завезли понад 750 тисяч книжок російської пропаганди. Книжки звозять до шкільних бібліотек замість українських, які окупанти вивезли та спалили. Більшість примірників – це "історія РФ".

"Акцент іде саме на цей предмет, адже він відіграє ключову роль у російській "системі освіти". В цій системі школи є, по суті, осередками пропаганди, й головною їх функцією є промивка мізків українським дітям. Це лише частина цілеспрямованої політики ворога, направленої на знищення цілого покоління нашої нації", – зазначають у Центрі нацспротиву.

Крім того, на початку липня співробітники ФСБ Росії вилучили в Маріуполі понад 1,5 тис. примірників української літератури. А в березні 2023 року Центр національного спротиву повідомив, що РФ виділяє 360 млн рублів для знищення українських бібліотек на окупованих територіях. Росіяни продовжують завозити свою пропагандистську літературу до бібліотек на тимчасово окупованих територіях, зокрема до бібліотек на захопленій частині Запоріжжя.

Liked the article?
Help us be even more cool!