ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Росіяни завезли на окуповану Луганщину понад 750 тисяч пропагандистських книжок – ЦНС

На тимчасово окуповані території Луганської області росіяни завезли понад 750 тисяч книжок російської пропаганди, повідомив Центр національного спротиву

Книжки звозять до шкільних бібліотек замість українських, які окупанти вивезли та спалили. Більшість примірників – це "історія РФ".

"Акцент іде саме на цей предмет, адже він відіграє ключову роль у російській "системі освіти". В цій системі школи є, по суті, осередками пропаганди, й головною їх функцією є промивка мізків українським дітям. Це лише частина цілеспрямованої політики ворога, направленої на знищення цілого покоління нашої нації", – зазначають у ЦНС.

Як повідомляв ІМІ, на початку липня співробітники ФСБ Росії вилучили в Маріуполі понад 1,5 тис. примірників української літератури. А в березні 2023 року Центр національного спротиву повідомив, що РФ виділяє 360 млн рублів для знищення українських бібліотек на окупованих територіях. Росіяни продовжують завозити свою пропагандистську літературу до бібліотек на тимчасово окупованих територіях, зокрема до бібліотек на захопленій частині Запоріжжя.

Liked the article?
Help us be even more cool!