ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

РНБО підготувала проєкт рішення про санкції щодо Вконтакті, Однокласників та Mail.ru

24.04.2020, 11:49
Фото – detector.media
Фото – detector.media

Апарат Ради національної безпеки і оборони підготував проєкт рішення щодо застосування санкцій до російських соціальних мереж та інтернет-сервісів. Про це повідомляється 24 квітня на сайті РНБО.

Проєкт рішення РНБО передбачає застосування санкцій щодо більш ніж 400 юридичних та фізичних осіб, зокрема російських соціальних мереж і інтернет-сервісів, серед них Mail.ru, Вконтакті, Однокласники та інші.

Найближчим часом РНБО розгляне це питання на своєму засіданні.

Згідно з повідомленням, питання обмежувальних заходів (санкцій) стосовно російських соціальних мереж та інтернет-сервісів перебуває на контролі Президента України Володимира Зеленського і в повному обсязі опрацьовано Апаратом Ради національної безпеки та оборони України.

Як повідомляв ІМІ, 23 квітня СБУ повідомила, що голова Служби Іван Баканов вніс до Ради національної безпеки та оборони додаткові пропозиції щодо продовження санкцій проти російських вебресурсів і програмних продуктів. Зокрема, він пропонує продовжити санкції не лише проти російських соцмереж "Вконтакте" та "Одноклассники", але й проти Яндекса, Mail.ru, "Доктора Веб", "Касперского", 1С і "Паруса".

10 квітня 2020 року СБУ запропонувала РНБО продовжити ще на три роки санкції щодо російських соціальних мереж "Одноклассники" та "Вконтакте". 

15 травня 2017 року Президент України Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", які передбачають блокування доступу до російських соцмереж "Вконтакте" і "Однокласники", а також до сервісів Яндекса і Mail.ru.

22 липня 2019 року Рада національної безпеки і оборони України повідомила, що санкції щодо заборонених російських соцмереж не скасовано. Таке повідомлення оприлюднили на сайті РНБО у зв’язку зі збільшенням кількості повідомлень про ймовірне скасування санкцій, застосованих щодо російських соціальних мереж на території України.

Liked the article?
Help us be even more cool!