ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Повістка журналісту Слідства.Інфо: начальника Соломʼянського ТЦК перевели на нижчу посаду

Після спроби вручення повістки журналісту Слідства.Інфо начальника Соломʼянського територіального центру комплектування та соціальної підтримки в Києві перевели на нижчу посаду.

Про це йдеться у відповіді Генштабу на запит "Української правди".

Там зазначили, що, згідно з наказом головнокомандувача Збройних сил України, начальника Соломʼянського територіального центру комплектування та соціальної підтримки після інциденту з журналістом Слідства.Інфо перевели на інше місце служби.

У Генштабі пояснили, що, згідно з цим рішенням, його переведуть на нижчу посаду одного з бойових підрозділів Збройних сил України.

Вказано, що рішення ухвалено після детального розгляду всіх обставин інциденту і встановленої інформації.

Як повідомляв ІМІ, 9 квітня 2024 року стало відомо, що голова Служби безпеки України Василь Малюк відсторонив керівника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Іллю Вітюка від виконання посадових обов'язків на час перевірки обставин, оприлюднених журналістами Слідства.Інфо.

За рішенням голови СБУ, Вітюк на час проведення перевірок проходитиме службу в бойовому підрозділі Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ, який виконує оборонні завдання і знищує ворога та його техніку безпосередньо на фронті спільно з ЦСО "А".

Що передувало

Як повідомляв ІМІ, 6 квітня редакція Слідства.Інфо заявила, що працівник СБУ міг давати вказівки представникам військкомату щодо вручення повістки журналісту Євгенію Шульгату. У такий спосіб спецслужбовці хотіли покарати розслідувача, який викрив елітне майно керівника департаменту кібербезпеки СБУ Іллі Вітюка, вважає медіа. 

Медіарух вимагає відкрити кримінальне провадження щодо співробітників СБУ та ТЦК через інцидент із журналістом Слідства.Інфо.

6 квітня Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що доручив провести службову перевірку щодо інформації Слідства.Інфо про намагання вручити повістку їхньому журналісту після розслідування.

У Службі безпеки України заявили, що вивчають оприлюднену редакцією Слідства.Інфо інформацію про тиск СБУ через представників ТЦК на журналіста Євгенія Шульгата після оприлюднення його розслідування про керівника департаменту кібербезпеки СБУ Іллю Вітюка.

8 квітня 2024 року Офіс генерального прокурора розпочав кримінальне провадження у зв'язку із ситуацією щодо вручення повістки журналісту Слідства.Інфо Євгенію Шульгату.

Liked the article?
Help us be even more cool!