ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Порошенко запропонував журналістам "Прямого" розробити угоду про редполітику

24.02.2021, 11:00
Фото – Прямий
Фото – Прямий

Народний депутат від партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко зустрівся з журналістами телеканалу “Прямий” та запропонував розробити угоду про засади редакційної політики.

Про це йшлося на зустрічі з журналістським колективом 23 лютого, повідомляє “Прямий”.

Він запропонував розробити угоду про засади редполітики за зразком тієї, яку 18 років тому було підписано з журналістами 5 каналу.

“Я прошу трудовий колектив, журналістський колектив підготувати документ “Основи редакційної політики” для того, щоб ми узаконили наші стосунки з позиції захисту прав журналістів, захисту свободи слова. Ми маємо продемонструвати відмінність від того, як це роблять інші канали”, – сказав Порошенко.

Також він подякував журналістам і закликав продовжувати дотримуватися проукраїнського курсу.

“Ви – проукраїнські журналісти, і ви точно проводите проукраїнську політику. Проводите – і я дуже дякую за це – вже багато років політику протидії російському інформаційному впливу в інформаційному полі України. Це є ваша робота, і те, що ви є лідерами, означає, що вас дивляться і вам довіряють. Ми маємо забезпечити захист українськості в інформаційному ефірі країни. Бо, крім вас і деяких ваших колег, яким я дуже вдячний, на сьогодні це мало хто робить. На жаль”, – сказав Петро Порошенко.

Крім того, він подякував колективу “Прямого” за те, що “майже два роки канал працює в умовах шаленого тиску з боку влади”.

Як повідомляв ІМІ, 18 лютого співголова фракції “Європейська солідарність”, колишній Президент України Петро Порошенко заявив, що став власником телеканалу “Прямий”. 

Відтепер кінцевим бенефіціаром телеканалу є фонд “Прайм Ессетс Кепітал” – структура, яка на 100% належить Петру Порошенку.

Нагадаємо, Закон України “Про телебачення і радіомовлення” передбачає:

“Стаття 57. Редакційний статут телерадіоорганізації

  1. Редакційний статут телерадіоорганізації містить вимоги до створення та поширення інформації.
  2. Редакційний статут затверджує власник телерадіоорганізації або уповноважений ним орган.
  3. Власник телерадіоорганізації не має права втручатися у творчу діяльність телерадіоорганізації в інший спосіб, ніж через внесення змін до редакційного статуту телерадіоорганізації”.

Редакційний статут телерадіоорганізації відповідно до закону визначає низку конкретних положень інформаційної діяльності телерадіоорганізації. Поняття редакційного статуту введено в закон у 2006 році.

Liked the article?
Help us be even more cool!