ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Паш повідомила, що Держприкордонслужба не може надати довідку про її вʼїзд до Криму

16.02.2022, 14:31
Фото – Суспільне, Анастасія Мантач, Артем Галкін
Фото – Суспільне, Анастасія Мантач, Артем Галкін

Співачка Аліна Паш заявила, що Державна прикордонна служба України не може надати їй довідку про перетин адміністративного кордону з окупованим Кримом у 2015 році.

Про це вона повідомила на своїй Instagram-сторінці, пише Суспільне.

В офіційній відповіді Держприкордонслужби на звернення співачки сказано, що інформація про перетин кордонів України та адміністративних меж з окупованими територіями зберігається протягом п'яти років.

Як повідомляв ІМІ, раніше Аліна Паш повідомила в Instagram, що подала повторний запит прикордонникам, і наполягає, що не порушувала закон. 

Наглядова рада Суспільного мовника 18 лютого збереться на позачергове засідання для розгляду, зокрема, ситуації навколо національного відбору на пісенний конкурс “Євробачення”.

15 лютого голова правління Суспільного Микола Чернотицький заявив, що звертатиметься до правоохоронних органів щодо підроблених документів Аліни Паш.

15 лютого речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко повідомив, що ДПСУ не видавала переможниці національного відбору Євробачення-2022 Аліні Паш довідку про законний перетин державного кордону України через КПВВ Чаплинка у 2015 році.

14 лютого Суспільний мовник звернувся до Державної прикордонної служби України з проханням підтвердити або спростувати факт підроблення довідки про перетин державного кордону з Кримом, яку надала команда переможниці національного відбору Євробачення-2022 Аліни Паш.

Суспільне заявило, що не підписуватиме угоду з Паш щодо участі в міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення” до завершення перевірки та з’ясування фактів.

12 лютого на нацвідборі на Євробачення-2022 перемогу отримала співачка Аліна Паш із піснею “Тіні забутих предків”. Водночас гурт Kalush Orchestra, який посів друге місце, заявив про фальсифікації та намір оскаржувати результати конкурсу в суді.

Менеджерка переможниці національного відбору Євробачення-2022 Аліни Паш пояснила, що довідку про перетин адмінкордону з Кримом надав “член команди”.

Liked the article?
Help us be even more cool!