ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ОП: На пресконференцію Зеленського акредитували лише телеграм-канали "Труха" та "Украина сейчас"

На пресконференцію Президента України Володимира Зеленського 19 грудня були акредитовані лише два телеграм-канали – “Труха” та “Украина сейчас”. Про це йдеться у відповіді пресслужби Офісу президента на запит “Детектора медіа”.

“У відповідь на Ваш запит повідомляємо, що на пресконференцію Президента України Володимира Зеленського, яка відбулася 19 грудня 2023 року, були акредитовані представники лише двох телеграм-каналів, “Труха” та “Украина сейчас”, представники яких надіслали запити на акредитацію та всі документи у відповідності до умов акредитації. Більше ніяких телеграм-каналів не було акредитовано”, – сказано в листі пресслужби Офісу президента.

Нагадаємо, телеграм-канали “Труха Україна”, “Вертикаль” та “Украина сейчас” за кілька годин до початку пресконференції Зеленського повідомили, що їх акредитували на пресконференцію президента. “Вертикаль” та “Джокер” (обидва пов'язують з оточенням Офісу президента) анонсували, що на пресконференції буде “багато шокуючої інформації” та “важливих інсайдів”.

На пресконференції був представник “Трухи” Максим Лавриненко, а “Вертикаль” та “Джокер” публікували фото з кулуарів заходу, подаючи це так, ніби їхні представники також там є.

Вже наступного дня “Вертикаль” повідомила, що фото та відео з пресконференції президента публікували для “розіграшу”, а насправді їхніх представників там не було. У повідомленні каналу було сказано, що вони навмисно організували цей “розіграш”, щоб дочекатися реакції від медійників, яких обурить сам факт акредитації анонімних телеграм-каналів.

Після події прессекретар президента Сергій Никифоров повідомив, що анонімні телеграм-канали не отримували акредитації на пресконференцію президента.

Офіс президента організував 16 жовтня 2023 року закриту зустріч Президента України Володимира Зеленського з редакторами низки українських медіа, куди запросили “Труху”. Запрошення на зустріч представників анонімного телеграм-каналу викликало обурення в частини медіаспільноти.

Liked the article?
Help us be even more cool!