ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Нацрада оголосила попередження "112 Україна"

12.12.2019, 16:34
Фото – 112.ua
Фото – 112.ua

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження телеканалу “112 Україна” (ТОВ “Телерадіокомпанія “112-ТВ”, Київ). Таке рішення ухвалено на засіданні 12 грудня, повідомляється на сайті Нацради.

Санкцію Нацрада застосувала через порушення каналом Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті.

Зокрема, у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, що відзначався 29 серпня, в ефірі телеканалу “112 Україна” не було інформації про день пам’яті в проміжок часу з 00:13 до 06:03.

Як повідомляв ІМІ, 26 вересня 2019 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення відмовила в продовженні цифрових ліцензій на мовлення в регіональному мультиплексі МХ-5 п’яти регіональним компаніям, які мовили під логотипом “112 Україна”.

Зокрема, відмовлено в продовженні ліцензій таким компаніям: ТОВ “Новий формат ТВ”, ТОВ “Аріадна ТВ”, ТОВ “Партнер ТВ”, ТОВ “ТВ Вибір”, ТОВ “Лідер ТВ”.

Водночас члени Нацради наголосили, що йдеться не про позбавлення ліцензії каналу “112 Україна” – він має супутникову ліцензію та продовжить мовити, – а про регіональні компанії, які зобов’язані були мовити як регіональні канали, а не ретранслювати загальнонаціональний канал (юридично це було створення “спільного продукту”, а не ретрансляція).

Телеканал “112 Україна” вважає рішення Нацради про позбавлення цифрових ліцензій компаній з групи “112 Україна” цензурою.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!