ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

На Єдиний телемарафон виділили 465 млн грн. Найбільше отримають ексмедійники Ахметова

18.04.2023, 13:00
Без купюр
Без купюр

Державне підприємство “Мультимедійна платформа іномовлення України” 12 квітня уклало низку угод на виготовлення та поширення у 2023 році контенту для цілодобового інформаційного марафону “Єдині новини #UAразом” на загальну суму 465 млн грн. Про це повідомляють “Наші гроші” з посиланням на систему “Прозорро”.

Найбільшу суму, 146 млн грн, отримає новачок телемарафону ТОВ “Ми – Україна” (ціна години контенту 163 тис. грн). 

Нагадаємо, ТОВ “Ми – Україна” заснували колишні працівники Медіа Групи Україна  Ріната Ахметова. Національна рада з питань телебачення і радіомовлення видала ТОВ “Ми – Україна” ліцензію на супутникове мовлення та дозвіл на мовлення у воєнний час у цифровому мультиплексі МХ-2. Канал “Ми – Україна” презентували генеральний директор Ігор Петренко та генеральний продюсер Юрій Сугак. 

Бенефіціаром ТОВ “Ми – Україна” є Ігор Петренко. За даними “Детектора.медіа”, це директор департаменту внутрішньої політики Міжнародного центру перспективних досліджень, а фінансувати канал могли нібито через “Енергоатом”.

Решту підрядів розподілили між телеканалами інших олігархів. Так, ТОВ “СЛМ Новини” Віктора Пінчука отримає 112 млн грн (119 тис. грн за годину).

ТОВ “Телерадіокомпанія “Студія 1+1” з групи Ігоря Коломойського отримає 110 млн грн (117 тис. грн за годину).

ПрАТ “Телеканал “Інтер” Валерія Хорошковського, Дмитра Фірташа і Сергія Льовочкіна отримає 97 млн грн (по 104 тис. грн за годину).

Також 29 грудня угоду на виробництво контенту для Єдиного телемарафону уклав парламентський телеканал “Рада”. Він має заплатити 120 млн грн компанії “Кінокіт”, співвласниками якої Володимир Оселедчик і Юлія Дроздова, відповідно лектор і випускниця Української кіношколи, заснованої дружиною тодішнього заступника голови Офісу президента Кирила Тимошенка.

Liked the article?
Help us be even more cool!