На Волині поліція повідомила про підозру посадовцю сільради, який напав на журналістку
![На Волині поліція повідомила про підозру посадовцю сільради, який напав на журналістку Фото – pershyj.com](https://imi.org.ua/upload/news/2021/01/05/5ff4411f106b9-1_700x350.jpg?v=1625146102)
Поліція Луцька повідомила про підозру в перешкоджанні журналістській діяльності (ч. 2 ст. 171 Кримінального кодексу) службовцю Підгайцівської сільської ради. Про це інформує пресслужба поліції Волинської області.
Слідство встановило, що 4 січня службовець, перебуваючи в приймальні сільського голови Підгайців, втрутився в розмову журналістки з ним, шарпав за одяг, проганяв і намагався вибити з рук камеру.
Ідеться про інцидент із журналісткою Людмилою Яворською, яка того дня приїхала в Підгайцівську сільраду, щоб зареєструвати запит. За словами Яворської, підприємець Георгій Штефанес, який працює в сільраді проєктним менеджером, напав на неї і перешкоджав її роботі, після чого вона викликала поліцію.
Help us be even more cool!