ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

На початок травня з 731 комунального та державного ЗМІ реформовано 197

04.05.2018, 10:27

Станом на 1 травня з 731 комунального та державного друкованого засобу масової інформації реформовано 197 (з них 13 державних і 184 комунальних ЗМІ). Про це повідомляється на сайті Держкомтелерадіо.

Лідерами процесу реформування є Миколаївська область (53% від кількості видань), Сумська та Чернігівська області (50%).

Повільно триває процес реформування в Київській області (з 39 видань реформовано лише 2), Львівській області (з 42 реформовано 2), Донецькій області (з 18 реформовано 2). У Закарпатській області жодне з 17 видань ще не реформовано.

Держкомтелерадіо нагадує, що державні і комунальні друковані ЗМІ, які не встигнуть до 1 січня 2019 року перереєструватися в Міністерстві юстиції України, можуть автоматично припинити своє існування, тому що їхні старі свідоцтва про державну реєстрацію ЗМІ втратять чинність.

Як зазначає Держкомтелерадіо, основною причиною повільного процесу роздержавлення є перешкоджання засновниками комунальних ЗМІ та редакцій процесу реформування.

“Місцева влада зволікає із ухваленням відповідних рішень, що призводить до порушення прав трудових колективів. Водночас і самі редакції нерідко затягують з поданням документів на перереєстрацію. Отже, трудовим колективам редакцій спільно із співзасновниками слід невідкладно розпочати процес реформування, тому що процедура перетворення державного або комунального підприємства в інший суб’єкт господарювання та процедура перереєстрації друкованого ЗМІ можуть тривати в окремих випадках більше ніж півроку”, - йдеться у повідомленні.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!