ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

На Херсонщині окупанти покажуть школярам пропагандистське кіно про учасників війни

Окупанти покажуть школярам на загарбаній частині Херсонської області псевдодокументальне кіно про російських учасників війни проти України.

Про це пише пропагандистський сайт “Херсонское агентство новостей” з посиланням на пресслужбу партії.

Представник окупаційної влади Херсонщини Ігор Кастюкевич (називає себе сенатором Херсонської області та секретарем регвідділення “Єдиної Росії”. – Ред.) зазначив, що вже є перелік фільмів про окупантів, які покажуть старшокласникам. 

Він додав, що цю ініціативу підтримали мінпросвіти та мінкультури РФ.

Тиждень пропагандистського кіно для школярів розпочнеться із 16 жовтня.

Як повідомляв ІМІ, російські окупанти створили методичку для вчителів, де вказують, як розповідати учням про захоплення Криму. В цій методичці не згадується роль російських військових в окупації півострова. Згідно з нею до “возз'єднання Криму з Російською Федерацією” призвели виключно дії місцевого населення, яке начебто було незадоволене політикою українського уряду. Крім того, окупанти збільшують обсяги друкованих інформаційно-пропагандистських матеріалів для формування потрібної Кремлю громадської думки серед жителів Криму.

У серпні 2023 року росіяни вивозили українських підлітків з окупованих територій до російського міста Пенза – з 11 до 18 серпня там тривали “військово-патріотичні збори” у таборі “Гвардієць”. Їм влаштовували вишколи, екскурсії пропагандистськими музеями й концерти пропагандиста Олега Газманова.

 

Liked the article?
Help us be even more cool!