ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Миколаївські журналісти заявили, що проти їх регіону ведеться "інформаційна війна"

28.08.2013, 11:36

Кілька миколаївських журналістів і депутатів ініціювали і підписали Меморандум «Про створення антикризової коаліції задля подолання негативних інформаційних наслідків для Миколаєва та Миколаївської області». Про це «Телекритиці» повідомила Анастасія Баклан, прес-секретар Громадської ради при Держпідприємництві України.

Підписанти Меморандуму об'єднуються для того, щоб «повернути Миколаєву та Миколаївській області добре ім'я в інформаційному полі країни», адже, на їх думку, ЗМІ не пишуть про «позитивні події в області».

«Медіа поширюють інформацію лише про вбивства та насилля в Миколаєвському регіоні, в цей же час дуже часто замовчується інформація про позитивні події в області. Таким чином Миколаївщину намагаються зробити «кримінальною столицею» України. Така тенденція негативно впливає не тільки на імідж Миколаївської області, але й на розвиток економіки в регіоні», - заявив голова Миколаївського прес-клубу Гліб Головченко.

Як зазначається в Меморандумі, «всіляко підтримуючи необхідність реалізації відкритої інформаційної політики, відстоюючи право кожного на інформацію та засуджуючи будь-яку спробу обмеження або приховування суспільно-важливої інформації, ми виступаємо проти зловмисного перекручування інформації, спроб деморалізації суспільства, нагнітання страху, невпевненості в завтрашньому дні, ущербності та неповноцінності наших земляків».

З цією метою журналісти планують проводити активні дискусії серед громадськості, залучаючи до цього процесу органи влади та органи місцевого самоврядування, міжнародні та донорські організації.

Секретар НСЖУ Гліб Головченко при цьому заявив, що журналісти повинні виконувати не тільки свої професійні обов'язки, але й бути патріотами: «Це перший приклад, коли активні журналісти, розуміючи відповідальність за долю регіону, в якому живуть та працюють, виходять з такою ініціативою. Адже журналіст повинен виконувати не тільки свої професійні обов'язки, але й свої обов'язки громадянина - бути патріотом своєї країни, області, міста, села. Від кожного з громадян України залежить те, в якій країні всі ми будемо жити».

Підписанти заявляють, що Меморандум є відкритим для представників не тільки засобів масової інформації, але й для громадських діячів і всіх, хто згоден з цілями Меморандуму.

Перші активісти підписали Меморандум під час прямого ефіру «Телевізійного прес-клубу». Серед тих, хто поставили свої підписи під документом: секретар НСЖУ Гліб Головченко, виконавчий директор Миколаївського прес-клубу Людмила Савкова, депутат Миколаївської обласної ради Микола Машкін, прес-секретар Громадської ради при Держпідприємництві України Анастасія Баклан, продюсер телеканалу ТАК TV Вікторія Веселовська, репортер телеканалу ТАК TV Анастасія Трошина.

Liked the article?
Help us be even more cool!