ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Контрнаступ – блеф": як пропагандистський ЗМІ окупантів Харківщини цитував київську адвокатку

20.09.2022, 17:57
Фото – Facebook-сторінка Костянтина Реуцького
Фото – Facebook-сторінка Костянтина Реуцького

Російське пропагандистське медіа "Харьков Z", яке окупанти розповсюджували в Балаклії, на своїх шпальтах цитувало київську адвокатку Тетяну Монтян: та твердила, що контрнаступ ЗСУ – блеф.

Фото газети опублікував військовий, співзасновник БФ "Восток SOS" Костянтин Реуцький

"Контрнаступ – блеф", запевняли росіяни в пропагандистській "газеті" "Харків Z", наклади якої завозилися на окуповану Харківщину з Бєлгорода. Планували налагодити друк у Балаклії, але не змогли: ніхто з працівників тамтешньої типографії під цю муйню не підписався", – написав Костянтин.

На думку Монтян, інформація про контрнаступ на Харківщині – "балаканина на зовнішній порядок денний, це виклянчування хоч якоїсь зброї".

"Для того щоб ці люди, які записалися повоювати, являли собою хоч якісь бойові одиниці, це ж очевидно, що їм необхідно видати повне обмундирування, зброю і засоби зв'язку, навчити й надати їм молодших командирів, які даватимуть команди, куди бігти, куди стріляти й що робити. Нічого подібного особливо не спостерігається, бо стільки часу тривають бойові дії, і ті, хто вмів, хотів, зібрався воювати, вже давно на східному фронті", – цитує інтерв'ю Тетяни Монтян "Комсомольській правді" газета "Харьков Z".

Фото - Facebook-сторінка Костянтина Реуцького

Нагадаємо, у Балаклії Харківської області в приміщенні типографії "Балдрук" російські окупанти облаштували військову комендатуру та утримували там людей. За словами співробітника типографії Євгена Диканя, окупанти планували випускати на потужностях типографії газету "Харьков Z". Для цього вони й вийшли на нього. Але він пояснив, що це неможливо, адже немає стільки людей, щоб запустити цей процес. 

Liked the article?
Help us be even more cool!