ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Кількість "карантинних" порушень свободи слова зростає – ІМІ

29.04.2020, 13:00
Фото - new-game-plus.fr
Фото - new-game-plus.fr

21 порушення свободи слова, пов'язане з дією карантину, оголошеного через пандемію коронавірусу, зафіксував Інститут масової інформації з 12 березня 2020 року (з початку карантину в Україні).

Протягом минулого та цього тижня ІМІ зафіксував три випадки зазначених порушень – у Києві, Миколаєві та Кривому Розі.

Зокрема, це такі порушення:

  • У Кривому Розі (Дніпропетровська область) 22 квітня представники КП "Муніципальна гвардія" виштовхали журналістів сайту "Перший Криворізький" із внутрішнього двору виконкому міської ради, де мало відбутися пленарне засідання сесії.
  • У Миколаєві охорона міської ради не пустила 23 квітня журналістів декількох місцевих видань на засідання депутатської комісії міської ради, де обговорювалися питання перерозподілу бюджету на боротьбу з поширенням коронавірусного захворювання COVID-19.
  • Поліцейські напали на журналіста Громадського Богдана Кутєпова, який вів прямий ефір 29 квітня під Кабінетом Міністрів у Києві, та зламали його техніку. Інцидент стався під час висвітлення акції протесту підприємців під Кабміном, які виступали проти запроваджених на час карантину обмежень.

Загалом найбільше порушень зафіксовано в Києві та області – п’ять, на Херсонщині – чотири, три випадки – на Дніпропетровщині, два – на Львівщині, і по одному випадку – на Хмельниччині, Буковині, Полтавщині, Одещині, Донбасі, в Черкасах та в Миколаєві.

Нагадаємо, 14 квітня ІМІ повідомляв про зафіксовані 15 випадків порушень свободи слова, пов'язаних з дією карантину, оголошеного через пандемію коронавірусу.

Станом на 21 квітня ІМІ зафіксував 18 порушень свободи слова, пов'язаних з карантином.

Якщо порушили ваші професійні журналістські права – звертайтеся на нашу гарячу лінію за телефоном (050) 447 70 63 та пишіть на електронну адресу [email protected].

Liked the article?
Help us be even more cool!