ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ІМІ зафіксував 18 "карантинних" порушень свободи слова в Україні

21.04.2020, 16:45
Фото – АP
Фото – АP

18 порушень свободи слова, пов'язаних з дією карантину, оголошеного через пандемію коронавірусу, зафіксував Інститут масової інформації з 12 березня 2020 року (з початку карантину в Україні).

Протягом минулого тижня ІМІ зафіксував три випадки таких порушень – в Одесі, на Львівщині та Донбасі. Зокрема, це такі порушення:

  • У Самборі Львівської області охоронець АТБ перешкоджав знімальній групі телеканалу  "Перший Західний", яка робила сюжет про недотримання правил карантину в громадських місцях.
  • Офіс Президента не запросив українських журналістів для висвітлення обміну полоненими, який відбувся 16 квітня на КПВВ “Майорськ” (Донецька область). Як пояснили в ОП, це було зроблено через пандемію коронавірусу COVID-19 та задля дотримання умов карантину. 
  • В Одесі охоронець Іллінського чоловічого монастиря УПЦ МП штовхнув фотокореспондентку інтернет-видання "Українська служба інформації" (УСІ) Владиславу Швець та вибив камеру.

Загалом найбільше порушень зафіксовано в Києві та області, на Херсонщині (по чотири випадки), два випадки – на Дніпропетровщині та Львівщині, і по одному випадку – на Хмельниччині, Буковині, Полтавщині, Одещині, Донбасі та в Черкасах.

Нагадаємо, 14 квітня ІМІ повідомляв про зафіксовані 15 випадків порушень свободи слова, пов'язаних з дією карантину, оголошеного через пандемію коронавірусу.

Якщо порушили ваші професійні журналістські права – звертайтеся на нашу гарячу лінію за телефоном (050) 447 70 63 та пишіть на електронну адресу [email protected].

Liked the article?
Help us be even more cool!