ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Канал "Рада" оновиться із середини грудня, якщо отримає додаткові гроші

01.12.2021, 17:53
Фото - телеканал Раді
Фото - телеканал Раді

Парламентський канал “Рада” може оновити сітку мовлення вже із середини грудня, якщо отримає для цього додаткові 43 мільйони гривень. 

Про це “Детектору медіа” повідомив директор каналу Вадим Перенчук.

За його словами, уже оголошено творчі конкурси на виробництво ток-шоу та інших програм. Конкурси вже на фінальній стадії.

“Бюджетний комітет уже цього тижня має розглянути зміни до закону про бюджет-2021, і якщо нам додадуть ці гроші, то вони підуть на укріплення матеріально-технічної бази, замовлення нового контенту, промокампанії, декорації, сайт тощо. Також ми хочемо, щоб у нас покращилася якість картинки й ми мали повністю HD-сигнал”, – сказав директор “Ради”.

Перенчук також зазначив, що плануються зміни й в інформаційному мовленні.

Як повідомляв ІМІ, 30 листопада народний депутат від фракції “Слуга народу” Олег Дунда повідомив про розроблення законопроєкту щодо відновлення інституту державного телевізійного і радіомовлення.

1 березня 2020 року розпочав мовлення державний телеканал “Дом”, який був створений для мовлення на тимчасово окуповані території України на базі каналу іномовлення UATV. UATV продовжив мовлення на одному із супутників, транслюючи повтори програм.

20 січня 2021 року Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження, яким передав “Мультимедійну платформу іномовлення України” в управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

У серпні 2021 року Президент України Володимир Зеленський заявив, що хоче, щоб “Дом” мовив не лише на окуповані райони Донецької та Луганської областей та окупований Крим, а й для внутрішньо переміщених осіб на підконтрольній Україні території.

28 жовтня 2021 року “Детектор медіа” повідомив, що телеканал “Дом” у 2021 році витратив на рекламні послуги понад 31 мільйон гривень, майже всі ці кошти пішли на просування телеканалу для тимчасово окупованих територій “Дом”.

Liked the article?
Help us be even more cool!