ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Кабмін передав канали UATV та "Дом" в управління Мінреінтеграції

20.01.2021, 15:11
Фото – business-varta.com
Фото – business-varta.com

20 січня Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження, яким передав Мультимедійну платформу іномовлення України в управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, повідомляє “Детектор медіа”.

Мультимедійна платформа іномовлення України – це два державні телеканали: канал іномовлення UATV та канал для тимчасово окупованих територій “Дом”.

Згідно з оприлюдненим на сайті уряду проєктом рішення, цілісний майновий комплекс державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України” передано зі сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики до Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

У пояснювальній записці до проєкту вказано, що завдання та цілі МПІУ співпадають з функціями, покладеними на Мінреінтеграції, й передання МПІУ цьому міністерству “забезпечить можливість здійснювати інформаційний супровід процесу реінтеграції тимчасово окупованих територій України та інтеграції України до Європейського Союзу та євроатлантичних структур колективної безпеки”.

Зазначимо, що інформаційне агентство Укрінформ, яке разом з МПІУ входить до системи іномовлення України, за статутом є окремою державною організацією та належить до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики.

Нагадаємо, державний канал для тимчасово окупованих територій “Дом” розпочав мовлення 1 березня 2020 року. Він створений на базі каналу іномовлення UATV. UATV продовжив мовлення на одному із супутників, транслюючи повтори програм.

У червні 2020 року розпочався процес передання телеканалу “Дом” зі сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики до Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

У проєкті державного бюджету на 2021 рік створили нову бюджетну програму Мінреінтеграції “Забезпечення інформаційного суверенітету України, розвиток мов корінних народів, що проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь та фінансова підтримка системи державного іномовлення України”, на яку запланували 355,4 млн грн. В ухваленому законі про держбюджет на 2021 рік на цю програму передбачили трохи меншу суму – 348,8 млн грн.

Liked the article?
Help us be even more cool!