IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

29

89

2

31

Журналістка DT.ua скаржиться, що чиновники Львівської міськради ігнорують запити про сміттєзвалище

Чиновники Львівської міської ради вже два тижні не надають відповідей на запити, подані до них редакцією видання “Дзеркало тижня. Україна”. Про це представнику ІМІ у Львівській області  повідомила журналістка видання Оксана Загайкало.

За її словами, 9 червня редакція подала три запити до Львівської міської ради, які стосувалися ситуації на Грибовицькому сміттєзвалищі. Цього ж дня Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) надіслав повідомлення, що запити зареєстровано. Пізніше Оксана Загакайло дізналася у ЦНАП, що над відповідями працюють юридичне управління (начальниця Галина Пайонкевич) та управління ЖКГ, де виконавцем запиту було призначено Сергія Сала.

Однак досі відповідей на запити редакція так і не отримала, навіть попри те, що відведені Законом “Про доступ до публічної інформації” 5 робочих днів для опрацювання запиту минули ще 16 червня.

“Запит ми подали 9 червня, а відповіді ще досі немає. Від п'ятниці (17 червня) я дзвоню в управління ЖКГ, щоб з'ясувати ситуацію, однак виконавця запиту Сергія Сала застала лише раз 21.06. Сказав, що відповіді готові, з’ясує, що з ними та передзвонить мені. Не передзвонив. На решту дзвінків відповідали інші працівники та обіцяли подзвонити виконавцю й нагадати про нас, залишити записку. Він, за їхніми словами, був на нарадах тощо”, розповіла журналістка.

Однак додаткові кілька днів очікування результату так і не дали. Справі не допомогло навіть те, що журналістка пішла особисто з'ясовувати причину затримки по кабінетах міськради. Відповіді на запити, за словами співпрацівниці Сергія Сала, мають ще “завізувати”.

Нагадаємо, відповідно до п. 1 ст. 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації” розпорядник інформації повинен надати відповідь на запит “не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту”. Якщо відповідь на запит потребує обробки великої кількості інформації, розпорядник може продовжити термін надання відповіді до 20 робочих днів, однак в такому разі розпорядник має повідомити про це запитувача, але не пізніше ніж за 5 робочих днів з моменту подачі запиту.

Фото – Галінфо

Ще Новини