ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Інтеру" призначено четверту перевірку через фільми із забороненими акторами

02.09.2021, 16:44
Фото – svidok.info
Фото – svidok.info

2 вересня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила чергову позапланову безвиїзну перевірку телеканалу “Інтер” (ПрАТ “Телеканал “Інтер”, Київ) через демонстрування фільмів за участю акторів, яких внесено до Переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці. 

Про це повідомляється на сайті Нацради.

Згідно з інформацією Нацради, в період із 9 до 29 серпня в ефірі телеканалу транслювалися 12 фільмів, щодо яких існують обмеження стосовно показу на території України. Учасниками цих фільмів є російські актори, які входять до  зазначеного Переліку.

Зокрема, в ефірі “Інтера” транслювалися такі радянські фільми:

“Велика перерва” за участю Тализіної Валентини Іларіонівни; “Весняний призов” за участю Леоніда Ярмольника; “Блондинка за рогом” за участю Володимира Бортка; “Самотнім надається гуртожиток” за участю Аркадія Ініна, Олександра Михайлова; “Рідня” за участю Микити Михалкова; “Службовий роман” за участю Аліси Фрейндліх; “Москва сльозам не вірить” за участю Віри Алентової, Володимира Меньшова, Олега Табакова; “Любов та голуби” за участю Олександра Михайлова, Володимира Меньшова;  “Зелений фургон” за участю Дмитра Харатьяна; “Кавказька полонянка, або Нові пригоди Шурика” за участю Наталії Варлей; “Гараж” за участю Валентина Гафта; “Місце зустрічі змінити не можна” за участю Станіслава Говорухіна.

Перевірку телеканалу буде проведено в період із 17 вересня по 1 жовтня. До 21 вересня ліцензіат повинен надіслати на адресу регулятора необхідні документи та матеріали.

Як повідомляв ІМІ, 15 та 29 липня, 12 серпня Національна рада з  питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову безвиїзну перевірку телеканалу “Інтер” (ПрАТ “Телеканал “Інтер”) через показ фільмів за участю акторів, яких внесено до Переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці.

Liked the article?
Help us be even more cool!